Filppery

Naprawa flipperów Katowice

Automaty rozrywkowe 

Wśród licznych usług, które prowadzi nasza firma zajmująca się naprawą i konserwacją szeroko rozumianego sprzętu oraz wyposażenia elektronicznego, znalazła się także oferta dla właścicieli automatów rozrywkowych. Automaty rozrywkowe spotyka się w wielu miejscach w całym kraju: kasynach, pubach, pijalniach piwa; są także używane w czasie imprez plenerowych. Można wyróżnić wiele ich rodzajów, które są uzależnione m.in. od wieku klientów. Znajdziemy więc automaty dedykowane dzieciom, automaty do boksowania, kickboxingu, koszykówki, darta, młot, cymbergaj, flippery.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się serwisem, konserwacją oraz naprawą automatów rozrywkowych. Reagujemy w czasie nagłych awarii, można nam zlecić nie tylko bieżące awarie. W ofercie znajduje się także tworzenie układów dla automatów, programowanie mikrokontrolerów obsługujących gry czy wykonanie różnych zabezpieczeń.

Flippery / Pinball machine - zakres wykonywanych usług

  • Naprawa usterek
  • Wymiana oświetlenia na np. ledowe
  • "Przekładka" - oferujemy kompleksowy remont flippera na częściach powierzonych przez klienta lub naszych (nowych lub używanych). Istnieje możliwość oddzielenia elektroniki od flippera i przekazanie obudowy "pudła" do renowacji klientowi we własnym zakresie, a następnie poskładanie i uruchomienie maszyny. 
  • Na wszystkie naprawy udzielamy 14 dniowej gwarancji rozruchowej.

KONTAKT

Telefon

 784 533 111

Adres

Ellektropoint
Honorowych Dawców Krwi 9
40-657 Katowice

Godziny otwarcia

Pon - Pt   9:00 - 17:00
Sob        9:00 - 13:00

© Copyright 2022 Ellektropoint - All Rights Reserved

Made with Mobirise page maker