GRENTON vs SUPLA

GRENTON

ZAMEL SUPLA

SMART DOM by ELLEKTROPOINT

Inteligentny Dom to kategoria produktów w której występują wszystkie systemy niezbędne do inteligentnego zarządzania domem. Systemy te pozwalają zarządzać oświetleniem, zasilaniem elektrycznym, ogrzewaniem, a także innymi elementami systemu występującymi w garażu lub ogrodzie. Na inteligentny dom składają się więc czujniki i alarmy, inteligentne gniazdka (smart plug), narzędzia do monitoringu oraz zestawy startowe i Huby. Stosowanie nowoczesnych, inteligentnych urządzeń sprawia, że dom lub mieszkanie staje się smart. Urządzenia do smartdomu pozwalają nie tylko łatwiej nim zarządzać, ale również podnoszą jego funkcjonalność, a przede wszystkim poprawiają bezpieczeństwo.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu wyróżniliśmy dwa systemy, które naszym zdaniem zasługują na odrobinę uwagi - GRENTON i SUPLA

GRENTON jest bardzo profesjonalnym systemem m.in. z dedykowanymi kontrolerami zastępującymi obecne łączniki świetlne. Pozwala na sterowanie m.in. światłem, ogrzewaniem, roletami, domofonem, bramą, rekuperatorem, AC, TV,  ogrodem. Bardzo mocno rozbudowana aplikacja pozwala tworzyć przeróżne strefy, harmonogramy zintegrowane z pogodą i wiele wiele więcej.

SUPLA natomiast jest systemem tańszym, nie wymagającym wymiany łączników świetlnych i gniazdek lecz ich adaptację poprzez dołożenie do puszek małych "kostek" sterujących, które łączą się z naszą siecią WIFI. Pozwala również sterować oświetleniem, roletami, bramą, ogrzewaniem (tryb włącz-wyłącz) itp.  Aplikacja pozwala również na tworzenie stref i harmonogramów, które możemy uzależnić od np. zegara astronomicznego (do automatycznego otwierania i zmykania rolet) jak i od własnych preferencji. Ponadto możemy dokładać inne urządzenia i czujniki niż dedykowane do systemu, natomiast wymaga to już lekkiego obycia z elektroniką.

Oferujemy sprzedaż sprzętu, projekt, wdrożenie systemu i szkolenia z zakresu jego obsługi i przyszłej rozbudowy.

SUPLA

ZAMEL SUPLA

GRENTON

GRENTON

KONTAKT

Telefon

 784 533 111

Adres

Ellektropoint
Honorowych Dawców Krwi 9
40-657 Katowice

Godziny otwarcia

Pon - Pt   9:00 - 17:00
Sob        9:00 - 13:00

© Copyright 2022 Ellektropoint - All Rights Reserved

Designed with Mobirise html website themes