Bestsellery
REJESTRATOR SAMOCHODOWY XBLITZ GO FULL HD +32GB
REJESTRATOR SAMOCHODOWY XBLITZ GO FULL HD +32GB
369,00 zł
KAMERA HDCVI DAHUA DH-HAC-HFW1200R-VF
KAMERA HDCVI DAHUA DH-HAC-HFW1200R-VF
354,99 zł
szt.
KAMERA CMOS EC-SWH-14 EASYCAM
KAMERA CMOS EC-SWH-14 EASYCAM
139,00 zł
szt.
KAMERA IP DAHUA DH-IPC-HFW1120SP-W-0360B
KAMERA IP DAHUA DH-IPC-HFW1120SP-W-0360B
479,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail i bądź na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami.
Instalacje elektryczne

Profesjonalne instalacje elektryczne

Specjalizujemy się nie tylko w sprzedaży, ale też w montażu oraz naprawie wewnętrznych i zewnętrznych instalacji elektrycznych na terenie Katowic oraz w okolicznych miastach. Realizujemy wszystkie zlecenia, niezależnie od ich wielkości oraz stopnia trudności – możliwe jest to dzięki kompetencjom naszego zespołu elektryków i zdobytemu przez lata pracy doświadczeniu. W naszej pracy troszczymy się przede wszystkim o bezpieczeństwo i staranność, ponieważ nawet najmniejszy szczegół może mieć wpływ na funkcjonowanie całej instalacji elektrycznej. Przyjmujemy zlecenia na prace kompleksowe oraz wybiórcze, a podczas realizacji wykorzystujemy sprzęt najlepszej jakości.

 

Montaż instalacji elektrycznych – usługi

Nasze usługi przeprowadzamy zawsze w takim zakresie, jaki zostanie ustalony z klientem. Dbamy o terminowość i skuteczność. W ramach usług, które składają się na kompleksową instalację elektryczną, wykonujemy montaż:

 • oświetlenia,
 • instalacji elektrycznych,
 • gniazdek i wyłączników,
 • sprzętu AGD i RTV,
 • płyt indukcyjnych i ceramicznych,
 • kuchenek elektrycznych i piekarników elektrycznych,
 • liczników i skrzynek bezpiecznikowych,
 • instalacji odgromowych oraz przepięciowych.

Szybka naprawa instalacji elektrycznych

Nasza działalność to sprawna naprawa instalacji elektrycznych różnego typu. Oferujemy nie tylko całodobowe pogotowie elektryczne oraz usuwanie awarii elektrycznych, ale także naprawę bezpieczników, instalacji elektrycznych i oświetleniowych, oświetlenia, gniazdek, instalacji odgromowych oraz przepięciowych. Terenem tych usług są Katowice i okoliczne miejscowości.

Serwis instalacji elektrycznych

Oprócz montażu i naprawy, proponujemy klientom szeroki zakres usług serwisowych. Realizujemy je na zlecenie mieszkańców Katowic i sąsiednich miejscowości. Wymieniamy:

 • instalacje elektryczne i oświetleniowe,
 • oświetlenie,
 • wyłączniki i gniazdka.

Zawsze na posterunku

Obsługujemy Katowice i okoliczne miejscowości, dlatego nasz dojazd na terenie tych miejsc jest bezpłatny. Nasze usługi świadczymy 7 dni w tygodniu. To oferta do dyspozycji klientów indywidualnych, jak i firmowych. Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na stronie oraz telefonicznie. Kontakt z klientem zaczynamy od ustalenia zakresu prac, terminu oraz szczegółów, następnie potwierdzamy zlecenie i po jego akceptacji przystępujemy do działania. Zakończenie zlecenia do zostawienie porządku po swoich pracach oraz udzielenie gwarancji na zrealizowane prace montażowe, naprawcze czy serwisowe.

 

Montaż instalacji elektrycznej 

 

Współpraca:

Prosimy o wysłanie informacji na nasz adres email: ellektropoint@gmail.com. Można się z nami także kontaktować telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 784 533 111 / 662 068 876. Więcej informacji znajdą Państwo na innych podstronach serwisu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl