Ellektropoint

Infolinia: 32 201 01 16

Koszyk jest pusty

W jakim celu zalecane jest zakładanie instalacji domofonowej? To opcja stworzona dla osób, które chcą mieć kontrolę nad tym, kto wchodzi na teren danej nieruchomości – prywatnej lub firmowej. Jest wiele miejsc, w których stosuje się te instalacje. Są to: budynki wielorodzinni, domy jednorodzinne, obiekty prywatne, apartamentowce i wiele więcej. Oprócz wyboru właściwej instalacji ważny jest profesjonalny montaż, napraw oraz serwis domofonów oraz wideodomofonów. Nasza firma zajmuje się zarówno instalacjami standardowymi, prostymi, ograniczającymi się do otwierania drzwi, jak i bardziej skomplikowanymi. Wymagającym klientom polecamy np. wideodomofony czy domofony z zamkiem szyfrowym – w tym przypadku każdy mieszkaniec czy użytkownik posiada swój indywidualny kod dostępu. Nasze usługi realizujemy w najkrótszym możliwym czasie. W zakresie prac montażowych czy naprawczych zawsze dostosowujemy się do możliwości klientów, dbając nie tylko o jakość, ale też o estetykę montowanych urządzeń. Nasza praca zawsze kończy się skrupulatnym sprzątaniem terenu, na którym wykonywaliśmy zlecenie.

Indywidualny wybór urządzeń

Nasza oferta to sprzedaż domofonów przewodowych i wideodomofonów bezprzewodowych produkowanych przez znane i cenione w branży zabezpieczeń. Nasze produkty to pełne zestawy, a także panele kontrolne do wideodomofonów oraz monitory do wideodomofonów. Gwarantujemy dostęp do nowoczesnych urządzeń, które są niezawodne i proste w obsłudze. Klientom oferujemy profesjonalne doradztwo – konsultujemy zarówno wybór instalacji, jak i możliwe sposoby jej montażu. Na terenie Katowic i sąsiednich miejscowościach zapewniamy również montaż, naprawę i serwis instalacji domofonowej. Oferujemy konkurencyjne stawki i wysoką jakość usług. Troszczymy się o niezawodność instalacji domofonowych, które sprzedajemy i montujemy, a także o profesjonalną obsługę klientów i nowoczesne podejście do branży zabezpieczeń.

 

Domofon

 

Kontakt:

Usługi świadczymy na terenie Katowic oraz okolic. Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły oferty lub zaproponować współpracę, prosimy o wysłanie maila na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można się z nami kontaktować telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 784 533 111 / 662 068 876.

Nasi partnerzy

  • HQ Vision
  • Bemko
  • Dahua
  • Kenik
  • Satel
  • Xblitz
  • Zamel
click here