Ellektropoint

Infolinia: 32 201 01 16

Koszyk jest pusty

Co jest najważniejsze? Zapewne wiele osób bez wahania wskaże bezpieczeństwo – swoje i bliskich. Jak o nie zadbać? W dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów na to, by w jak największy sposób zadbać o bezpieczeństwo domowników, współpracowników. Do najchętniej wybieranych należy montaż monitoringu. Można zdecydować się na niego w domu, mieszkaniu, firmach i biurach, sklepach, obiektach użyteczności publicznej. Nasza oferta kierowana jest dla miejsc na terenie Katowic i innych miejsc w Polsce. Instalacja nowoczesnych kamer telewizji przemysłowej nie jest czasochłonna, a posiada wiele możliwości i umożliwia monitorowanie sytuacji na terenie danego obiektu z dowolnego miejsca. Warto pamiętać, że obraz jest zawsze nagrywany na twardy dysk – można go wykorzystać w czasie wizyty na policji czy w sprawie sądowej.

Nowoczesny sprzęt do monitoringu

Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą internetową nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań w zakresie monitoringu. Wybieramy i przedstawiamy klientom takie urządzenia i artykuły, które nie tylko zwiększają poczucie bezpieczeństwa, ale też nie zawiodą naszych klientów w sytuacji zagrożenia. Proponujemy różnorodne rozwiązania, np. monitoring analogowy lub IP, kamery, rejestratory, dyski twarde do nagrywania. W ofercie posiadamy również oraz całe zestawy (kamera, rejestrator, dysk twardy, zasilacze etc.), które znacząco ułatwiają montaż monitoringu. Wybieramy takie produkty, w które może zaopatrzyć się bezpośrednio u sprawdzonych i cenionych w branży producentów lub u autoryzowanych dystrybutorów. Zależy nam bowiem nie tylko na różnorodności, ale też na skuteczności i bezawaryjnym działaniu naszego sprzętu. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań. Sprzedajemy takie urządzenia monitorujące, które pozwalają na całodobową obserwację danego obiektu w niskiej i wysokiej temperaturze, w ciemności, wilgoci – różnych warunkach pogodowych. Nasze urządzenia zawierają czujniki ruchu, automatycznie wykrywające ruch lub aktywność w obszarach obserwowanych przez kamery.

Montaż, naprawa i serwis – monitoring Katowice

Nasze usługi to nie tylko sklep z wszechstronną ofertą. Staramy się robić więcej. Proponujemy montaż, naprawę i serwis urządzeń oraz systemów monitorujących. Możemy to oferować, ponieważ korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, który dopasowujemy pod oczekiwania klienta oraz warunki danego obiektu.

Cena za zamontowanie monitoringu ustalana jest indywidualnie, ponieważ zależy od stopnia trudności i zakresu prac montażowych oraz wybranego sprzętu. Nasza usługa dostępna jest szybko, ponieważ reagujemy błyskawicznie na zgłoszoną awarię. Teren naszej działalności to Katowice i okolice – tu gwarantujemy rzetelne wywiązywanie się ze zleceń dotyczących prac konserwacyjnych i serwisowych w przypadku istniejących instalacji monitoringowych. Ale nasza oferta jest także skierowana dla właścicieli starych systemów monitoringu – podejmujemy się prac modernizacyjnych. W tym przypadku staramy się maksymalnie obniżyć koszty związane z przeróbką danego systemu, bazując na wcześniej używanych, sprawnych urządzeniach.

 
Montaż monitoringu na ścianie

Kontakt:


Aby się z nami skontaktować prosimy o wysłanie informacji na nasz adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można się z nami także kontaktować telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 784 533 111 / 662 068 876.

Nasi partnerzy

  • HQ Vision
  • Bemko
  • Dahua
  • Kenik
  • Satel
  • Xblitz
  • Zamel
click here