sieci strukturalne

 SIECI STRUKTURALNE

Sieci strukturalne to nic innego jak zestaw infrastruktury technicznej, która odpowiada za przesył danych komputerowych w obrębie danego systemu. Składa się ona przede wszystkim z okablowania, dzięki któremu możliwe staje się połączenie urządzeń sieciowych i odbiorników końcowych. Oprócz tego w skład sieci strukturalnej wchodzą również tak zwane punkty wyjściowe (czyli gniazdka komputerowe RJ-45), punkty rozdzielcze oraz połączenia systemowe. W ramach sieci często wdrażana jest również dodatkowa instalacja zasilająca, która podtrzyma działanie systemu w razie przerw w dostawie energii.

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu projektowania i montażu niskoprądowych instalacji strukturalnych sieci komputerowych i teleinformatycznych. Montujemy okablowanie miedziane w nowych i istniejących budynkach i obiektach biurowych, halach produkcyjnych, magazynach, obiektach użyteczności publicznej oraz w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, które pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 100 Gb/s.

ZAKRES USŁUG

  • instalację okablowania strukturalnego oraz urządzeń pasywnych (kanały instalacyjne, szafy krosownicze, gniazda, patchpanele),
  • montaż i konfigurację urządzeń aktywnych (routery, AccesPointy, switch-e).
  • budowę bezprzewodowych systemów typu HotSpot opartych na stabilnych punktach dostępowych.
  • integracje sieci LAN z inną infrastrukturą (światłowodową, WAN, telefoniczną itp.)
  • opiekę serwisową nad wykonaną instalacją sieciową.

KONTAKT

Telefon

  784 533 111

Adres

Ellektropoint
Honorowych Dawców Krwi 9
40-657 Katowice

Godziny otwarcia

Pon - Pt   9:00 - 17:00
Sob        9:00 - 13:00

© Copyright 2022 Ellektropoint - All Rights Reserved

Built with Mobirise site themes